منو

کنگره های دندانپزشکی کودکان

هفدهمین کنگره ی دندانپزشکی کودکان ایران (آذر ماه ۱۳۹۷)
سیزدهمین کنگره ی علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران(دی ماه ۱۳۹۹)
چهاردهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران(همایش مجازی دی ماه ۱۴۰۰)

 

 

🦷🦷🦷🦷🦷🦷

✅سیزدهمین کنگره ی علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

این روزها با توجه به شرایط ویژه پاندمی کرونایی کووید-۱۹، متاسفانه امکان برگزاری کنگره ها ، همایش ، و بازآموزی های حضوری نبوده و با اعلام اداره کل آموزش مداوم به زمان پسا کرونا موکول شده است.

این کنگره مجازی با تم اصلی :”درمان های نوین و پیشرفته در دندانپزشکی” که به موضوعات علمی و عملی کلیه رشته های دندانپزشکی و زیرمجموعه های رشته های تخصصی دندانپزشکی مانند ایمپلنت، اکلوژن، لیزر و موضوعات حقوق در دندانپزشکی می پردازد .

اهتمام انجمن دندانپزشکان عمومی ایران تلاش در جهت ارتقاء علمی کلیه همکاران با ارائه برنامه های با کیفیت و به روز با هدف ارائه خدمات درمانی متنوع و کارآمد به هموطنان عزیزمان میباشد. امیدوارم تلاشهای صادقانه اعضاء هیئت مدیره ، دبیرخانه، کمیته علمی سمعی بصری انجمن، رضایت همه همکاران عزیز را کسب نماید .

هدایت رفتاری کودک از ورود به مطب تا درمان(قسمت اول)

 

هدایت رفتاری کودک از ورود به مطب تا درمان(قسمت دوم)

 

هدایت رفتاری کودک از ورود به مطب تا درمان(قسمت سوم)

 

هدایت رفتاری کودک از ورود به مطب تا درمان(قسمت چهارم)

بازگشت

 

✅چهاردهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران👈پانل: هدایت رفتاری کودک، درمان پالپ کودک، اس اس کراون و درمان مولر اول دائمی

👈مدیر پانل: دکتر ناهید عسکری زاده (متخصص دندانپزشکی کودکان)

👈سخنرانان:
👈دکتر سارا رمضانیان نیک(متخصص دندانپزشکی کودکان)
👈علل موفقیت و شکست درمان های پالپ کودکان

👈دکتر شهناز مقصودی(متخصص دندانپزشکی کودکان)
👈حفظ دندان های مولر اول دائمی با پیش آگهی ضعیف

👈دکتر عاطفه پاکدل(متخصص دندانپزشکی کودکان)
👈ترمیم با روکشهای استینلس استیل (SSC)

👈دکتر مصطفی محاوری(متخصص دندانپزشکی کودکان)
👈هدایت رفتاری کودک قبل از درمان های دندانپزشکی

⏰ چهار شنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰-۹:۰۰

👈لینک پانل کودکان (چهاردهمین کنگره) چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰، ساعت۱۲-۹ 

بازگشت

 

✅هفدهمین کنگره دندانپزشکی کودکان ایران

در ۱ تا ۳ آذر ۹۷  تحت عنوان ” پیشگیری در سه سطح در دندانپزشکی کودکان “به میزبانی دانشکده دندانپزشکی کرمان و به سر پرستی جناب  دکتر پور اسلامی در شهر تاریخی کرمان برگزار میکردد

هفدهمین کنگره دندانپزشکی کودکان - کرمان - سایت دکتر محاوری

پیام دکتر پور اسلامی سرپرست کنگره دندانپزشکی  کودکان کرمان

کنگره دندانپزشکی کودکان -کرمان - دکتر حمیدرضا پور اسلامی - سایت دکتر محاوری

 به نام خدا
همکاران عزیز سلام. سلامی به گرمی روزهای کویر و به سادگی و طراوات شبهای پر ستاره آن.
گروه آموزشی دندانپزشکی کودکان در دانشکده دندانپزشکی کرمان مفتخر به برگزاری کنگره هفدهم انجمن دندانپزشکی کودکان ایران می باشد لذا از همه شما بزرگان و فرهیختگان صمیمانه دعوت می نماییم که با حضور خود در ۳۰ ابان تا ۳ اذرماه ۱۳۹۷ در شهر علم و عرفان, هوای دیار کریمان را عطراگین نمایید. تم کنگره “پیشگیری در سه سطح در دندانپزشکی کودکان” می باشد انتخاب این تم بدین دلیل بوده است که وسعت پیشگیری را یاد آور شده و تاکیدی باشد بر اهمیت همه سطوح آن در تامین سلامت دندانها و اینکه با پیشرفتهای علم دندانپزشکی, حفظ سلامت دهان کودکان مستلزم توجه به همه سطوح پیشگیری می باشد یعنی کودکان علاوه بر ارتقای بهداشت دهان و فلورایدتراپی و سیلانت تراپی و کاربرد سایر مواد پیشگیری کننده از پوسیدگی (سطح اول پیشگیری) نیاز به خدمات سطح ۲ پیشگیری یعنی ترمیمهای مناسب, درمانهای دقیق پالپ و خدمات سطح ۳ پیشگیری شامل درمانهای پروتزی و جراحیهای دهانی فکی نیز دارند. لذا همکاران عالم و محقق در همه موارد فوق الذکر می توانند مقالات خود را برای ارائه در کنگره ارسال فرمایند. کرمان گرچه در طول تاریخ بارها گرفتار بلایای طبیعی و جنگها شده ولی هربار سرفرازتر از قبل, از پس آن طوفانها, در کویر قد برافراشته و نگین جنوب شرق ایران زمین و مرکزی قابل اعتنا برای تجارت و سیاست گردیده است گواه این ادعا آثار تاریخی و باستانی زیادی است که در گوشه گوشه این شهر و استان نوازشگر چشمان بازدیدکنندگان می باشند. کرمان در طب نیز ید طولایی دارد بزرگانی همچون ناظم الطبا کرمانی نفیس کرمانی, و ابوحامد کرمانی به طب در ایران خدمت کرده اند. امروز نیز دانشگاه علوم پزشکی کرمان از دانشگاههای درجه اول کشور و دارای امکانات, اساتید و فارغ التحصیلانی برجسته در همه رشته ها از جمله دندانپزشکی می باشد بنابراین گمان ما بر این است که با یاری خداوند قادر و حضور مهربانانه همه شما عزیزان کنگره ای خاطره انگیز و پربار در دیار کریمان خواهیم داشت مگر نه اینکه عارف بزرگ شاه نعمت الله ولی آرمیده در ماهان گفته است “کرمان دل عالم است و ما اهل دلیم”. پس با آرزوی سلامتی, شادکامی, و موفقیت در همه ابعاد زندگی برایتان, چشم انتظار دیدار شما آشنایان دل در کرمان خواهیم ماند. بقول نویسنده توانای ادبیات کودکان, هوشنگ مرادی کرمانی, ” شما که غریبه نیستید”. پس چرا مهمان ما نباشید؟ در این کنگره علاوه بر سخنرانانی از جای جای ایران بزرگ, مهمان هایی در عرصه دندانپزشکی کودکان از سراسر دنیا هم خواهیم داشت افرادی همچون آقای پروفسور داگال (صاحب نظر در درمانهای پالپ و ترمیمی کودکان)و خانم دکتر طهماسبی از دانشکده دندانپزشکی لیدز انگلستان, آقای پروفسور فان آمرونگن از آکادمی دندانپزشکی آمستردام هلند(محقق برجسته در خدمات سطح یک پیشگیری) و آقای پروفسور ilija skrinjaric از دانشکده دندانپزشکی زاگرب کروواسی(مدرس برجسته جهانی در موضوع تروماهای دندانی). حضور شما هم کنگره ما را رنگ و جلایی دگر خواهد بخشید.

 مطالب مرتبط:

اخبار و تازه ها

 مقالات و سخنرانی ها

بازگشت

 

هیچ نظری وجود ندارد