منو

تجهیزات و مواد مصرفی

دکتر مصطفی محاوری متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان
 
 
استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و مواد دندانپزشکی  تا حد امکان ، تعهد ما است. جهت اطلاع مراجعین محترم اسامی شرکت هایی که اقلام مذکور جهت کلینیک دندانپزشکی ما از آنها تهیه میشود ذیلا اعلام میگردد.
 
 
  توربین ها  و اینسترومنت های دندانپزشکی NSK  ژاپن
 

 توربین ها و اینسترومنت های دندانپزشکی NSK ژاپن

شرکت تجهیزات پزشکی دوستکام (www.doustkamco.com)

توربین های NSK با بدنه تیتانیوم و کارتریج یکپارچه ودارا بودن سیستم های جلوگیری از انتقال عفونت با بیش از ۳۵۰۰۰ دور در دقیقه یکی ازقویترین توربین های دندانپزشکی جهان هستند.
 
 
 توربین ها واینسترومنت های دندانپزشکی Bien Air  سوئیس

  توربین ها واینسترومنت های دندانپزشکی Bien Air سوئیس

 
بازرگانی شجایی (http://niknamteb.com/)
 
 توربین های وآنگل وایرموتور Bien Air یکی از پر فروش ترین توربین های جهان هستند  که از نظر ایمنی و بهداشت در رده ممتازی قرار دارند  کم بودن صدای این دستگاه ها نسبت دستگاه های مشابه و کوچک بودن head  دستگاه یکی از مزایای منحصر بفرد آن جهت درمان کودکان محسوب می گردد.
 
 
 
 یونیت هایRunyes   تحت لیسانس Kayo  آلمان
 

یونیت هایRunyes تحت لیسانس Kayo آلمان

در حال حاضر یکی از کاربردی ترین و راحتترین صندلی های دندانپزشکی  جهت بیماران میباشند.این سیستم باتجمیع کلیه اینسترومنت ها روی یونیت واستفاده از سیستم ساکشن های غیر آبی یکی از پیشروترین سیستم های دندانپزشکی موجود است.
 
 
 
دستگاه رادیوگرافی  پرتابل PROX

 دستگاه رادیوگرافی پرتابل PROX

با داشتن گواهی FDA  در بهره برداری ، با مزایای فراوانی در کاهش اشعه وارده به بدن و ایجاد کنترل های خاص ایمنی اشعه یکی از امن ترین سیستم های رادیوگرافی دندان برای بیماران و پرسنل دندانپزشکی می باشد
 
 
 
شرکت ایده برتر، نماینده شرکتهای RMO آمریکا و MIB فرانسه
 

MIB فرانسه

وارد کننده تجهیزات ارتودنسی و لوازم دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

شرکت MIB فرانسه با دارا بودن استانداردهای اروپا نسبت به ساخت و توزیع اقلام و لوازم دندانپزشکی با بالاترین کیفیت اقدام می نماید.

 شرکت RMO (راکمونتن)آمریکا یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های ساخت و طراحی لوازم ارتودنسی در بالاترین کیفیت جهانی می باشد.

 

 شرکت آرمان درمان پارسیان ، وارد کننده مواد ترمیمی

مواد ترمیمی

شرکت آرمان درمان نمایندگی لوازم دندانپزشکی از برند های مطرح انگلستان و برزیل را دارا است.

 

 لوازم ارتودنسی دنتاروم آلمان 

دنتاروم آلمان

دنتاروم آلمان پیشروترین شرکت در طراحی و ساخت لوازم ارتودنسی می باشد که قریب به یک قرن سابقه دارد.

 

شرکت فخرسینا واردکننده وسازنده یونیتهای دندانپزشکی

یونیت دندانپزشکی

شرکت فخر سینا بزرگترین سازنده یونیت و صندلی دندانپزشکی در ایران می باشد که هم زمان نسبت به واردات تجهیزات دندانپزشکی اقدام می نماید.

 

شرکت “پردازش سیستم پرنیان” تولید کننده  نرم افزارهای مدیریت کلینیکهای دندانپزشکی 

نرم افزار مدیریت کلینیکهای دندانپزشکی

نرم افزار لبخند به عنوان یکی از جامع ترین نرم افزار های تحت وب مدیریت یکپارچه مطب دندانپزشکی در ایران و دارای مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور میباشد با ایجاد بستر نرم افزاری ،از بهم ریختگی های ناشی از سیستم های قدیمی پرونده های دستی جلوگیری نموده و کلیه اطلاعات بیماران در آن با امنیت کامل ثبت میگردد.

 
 روکشهای دندانپزشکی کودکان ۳M آمریکا
 

 روکشهای دندانپزشکی کودکان

روکش های دندانپزشکی اطفال به علت شرایط خاص کودکان به صورت پیش ساخته عرضه می گردد و به نوعی طراحی گردیده است که با  توجه به تنوع در سایز و فرم بعد از برداشتن پوسیدگی به صورت یک جلسه ای بر روی دندان کودک نصب می گردد در مواردی که کودکان با پوسیدگی های بسیار گسترده مواجه می باشند استفاده می گردد.موادی که در ساخت این روکش ها به کار می رود به نحوی است که هیچ کدام واکنش آلرژیک در کودکان ایجاد نمیکند.لذا در مواردی نیز که بعضی از کودکان به مواد خاص ترمیمی حساسیت دارند می توانند جایگزین مناسبی باشد . رنگ این روکش ها به صورت معمول نقره ای براق می باشد. که برای بسیاری از کودکان جذابیت خاص خود را دارند.در مواردی که کودکان با پوسیدگی های بسیار گسترده مواجه می باشند استفاده می گردد. در حال حاضر معتبر ترین برند روکش های پیش ساخته اطفال (ssc)stain less steel crown) مربوط به شرکت های ۳M  آمریکا MIB فرانسه و KIDS کره جنوبی.

موادی که در ساخت این روکش ها به کار می رود به نحوی است که هیچ گونه واکنش آلرژیک در کودکان ایجاد نمیکند و لذا در مواردی نیز که بعضی از کودکان به مواد خاص ترمیمی حساسیت دارند می توانند جایگزین مناسبی باشد رنگ این روکش ها به صورت معمول نقره ای براق می باشد که برای بسیاری از کودکان جذابیت خاص خود رادارد .

 

مواد دندانپزشکی masterdent

شرکت مستردنت یکی از معتبرترین تولید کنندگان مواد دندانپزشکی ایالت متحده آمریکا است که از سال ۱۹۸۸ تولید با استاندارد بالای مواد دندانپزشکی آغاز نموده است.این شرکت آمریکایی با تولید مواد دندانپزشکی شامل انواع (کامپوزیت های دندانپزشکی/ باندینگ ها/سیمان ها ) مواد اختصاصی دندانپزشکی اطفال در حال تبدیل شدن به معتبرترین شرکت تولید کننده ی دندانپزشکی در جهان می باشد.

 کامپوزیت ۳M امریکا

 کامپوزیت 3M آمریکا

برند ۳M در کلیه مواد دندانپزشکی جزء معتبر ترین و با کیفیت ترین برند های جهانی می باشد.شرکت اصلی در آمریکا و شعبات آن در سایر نقاط جهان فعال است .

 

 مواد ترمیمی و  کامپوزیت  GC ژاپن

 مواد ترمیمی و کامپوزیت GC ژاپنکامپوزیت های دندانپزشکی یکی از مهم ترین مواد ترمیمی دندانپزشکی می باشد با توجه به تنوع این محصول کیفیت های متفاوتی در سطح جامعه وجود دارد که حتی باعث اختلاف قیمت تا ۱۰ برابر می گردد.برند GC ژاپن که در سال های اخیر به عنوان برترین و با کیفیت ترین برند کامپوزیت در سطح جهان مطرح گردیده باعث شده است معقوله درمان های دندانپزشکی ترمیمی با مواد همرنگ افق جدیدی را پیش روی خود ببیند.

 

مواد دندانپزشکی BISCO 

مواد دندانپزشکی BISCO

شرکت مواد دندانپزشکی BISCO یکی از شرکت های معتبر اروپا در حوزه دندانپزشکی به خصوص در زمینه مواد کف بندی و فیشور سیلنت می باشد.

 

 

مطالب مرتبط:

معرفی خدمات کیلینیک

 

بازگشت

هیچ نظری وجود ندارد